BRYZA

МОНТАЖ ВОДОСТІЧНОЇ СИСТЕМИ BRYZA STAL

ПРАВИЛЬНИЙ МОНТАЖ – ГАРАНТІЯ НАДІЙНОСТІ

При виборі водостічної системи слід розрахувати так звану ефективну поверхню даху за формулою:

ЕПД = (A+B/2) x C

де,

A – горизонтальна відстань від кута до гребеня даху [м]
B – висота даху [м]
C – довжина даху [м]

ПРАВИЛЬНЕ РОЗТАШУВАННЯ РИНВИ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО КРАЮ ДАХУ

Правильний монтаж повинен захистити ринву від сходу талого снігу з даху. Верхній край ринви не повинен виступати над площиною даху, як це представлено на малюнку.

НАХИЛ РИНВИ

Натягніть між найвищим і найнижчим кронштейном ринви мотузку. Це допоможе вам визначити положення решти кронштейнів. Для коректної роботи водостічної системи, нахил ринви у бік лійки повинен становити 2 мм на 1 м.

МОНТАЖ КРОНШТЕЙНІВ РИНВИ ДО БОКОВОЇ ДОШКИ

Кронштейни ринви монтуються безпосередньо до лобової дошки на відстані 60 см один від одного. Відстань від краю даху до першого кронштейну ринви має бути 10 см.

КРОКВЯНІ КРОНШТЕЙНИ

Встановлюємо кроквяні кронштейни з максимальним інтервалом 1 м. Кронштейни віддаляємо від краю крокв мінімум на 2 см з метою забезпечити вільну вентиляцію даху (мал. 1.4).

ВІДСТУП КРОНШТЕЙНУ

Відстань між кроквяними кронштейнами і кромкою крокв має становити 2 см, це забезпечить вільну вентиляцію даху особливо в складних зимових умовах. Не правильний монтаж кронштейнів може перешкодити правильному монтажу кутів ринви.

МОНТАЖ РИНВИ ТА ЛІЙКИ

Після встановлення кронштейнів, помістіть у них ринву, позначте олівцем або маркером найнижче місце для розташування зливної воронки.

РОЗМІЩЕННЯ ЛІЙКИ

На поверхні ринви м’яким олівцем окресліть краї зливної воронки.

ВИРІЗ ЗЛИВНОГО ОТВІРУ

Вирізати зливний отвір за допомогою ножиць по металу або за допомогою ножівки по металу, роблячи V-подібний виріз. Використання високошвидкісних пристроїв заборонено! Діаметр отвору має бути менший відносно позначених раніше меж зливної воронки приблизно на 2,5 см.

ОБРОБКА КРОМКИ

Використовувати відповідний безпечний для покриття ринви інструмент, наприклад м’який молоток. Краї розрізу вигнути назовні ринви.

МОНТАЖ ЛІЙКИ

Кріплення зливної воронки забезпечується чотирма елементами, так звані «пелюстки», які слід загнути, скручуючи, глибоко у ринву.

МУФТА РИНВИ

Закріпіть муфту в задню частину ринв, переконайтеся, що муфта щільно прилягає гумовими ущільнювачами до ринв. Після цього закріпіть муфту в передню частину ринви і тільки потім застебніть пряжку і заблокуйте її пелюстками.

КУТИ

Кути з’єднуються з ринвами за допомогою муфт ринви. Для стабілізації системи необхідно використовувати додаткові кронштейни ринви. Щоб забезпечити належне розширення системи, ми залишаємо 5 мм зазору при з’єднанні кута з ринвою. Встановлюємо додаткові тримачі ринви на відстані максимум 15 см від центру муфти ринви.

ЗАГЛУШКА РИНВИ

Конструкція дозволяє встановити заглушку на будь-якому кінці ринви (правому або лівому), що робить її універсальним елементом. Встановлюємо заглушку, повністю втискаючи її у край ринви.

МОНТАЖ ХОМУТІВ ТА ГАКІВ

Перший крок – просвердлити отвір у стіні. Ми рекомендуємо використовувати стабілізатор гака хомута на стінах з додатковим шаром теплоізоляції. Задню частину хомута з відповідним різьбленням нагвинчують на вкручений в поверхню гак.

ПОЛОЖЕННЯ ТРУБИ

Завжди використовуйте гайковий ключ, щоб вкрутити або, якщо необхідно, відкрутити гак хомута щоб труба при установці в хомут була вертикальна.

МОНТАЖ ХОМУТІВ ТРУБИ

Після встановлення задньої частини хомута, вставте передню частину в паз і закрутіть її. Хомути для водостічної труби слід встановлювати не рідше, ніж через кожні 2 м. При цьому обов’язково треба врахувати встановлення хо-
мутів на муфті труби, колінах та зливах.

З’ЄДНАННЯ ВОДОСТІЧНИХ ТРУБ

Водостічні труби мають муфтове закінчення (мал. 6.1).
У випадку труби з відрізаним краєм, використовуємо муфту труби (мал. 6.2).

МОНТАЖ ЗЛИВУ

Злив монтуємо на відстані мінімум 5 см над землею та фіксуємо за допомогою хомута. Також можемо використовувати відстійник з водостічної системи BRYZA ПВХ.

МОНТАЖ ВІДСТІЙНИКА

Відстійник повинен бути встановлений в землі. Він повинен бути в один рівень з верхнім шаром ґрунту. Для того, щоб його стабілізувати, дно ями необхідно залити бетоном, а вже потім відстійник з’єднати з каналізаційною трубою.

Після того, як визначиться кінцевий рівень ґрунту, треба залити ще один шар бетону вже навколо відстійника. Потім під’єднайте водостічну трубу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *